PREMIUM MARITIME FUND 2022 AS
Organization number 927614723 · Aksjeselskap
Programmatic access to company data (JSON)
Facts
- organisasjonsnummer:
- 927614723
- navn:
- PREMIUM MARITIME FUND 2022 AS
- organisasjonsform:
- kode:
- AS
- beskrivelse:
- Aksjeselskap
- naeringskode1:
- kode:
- 64.312
- beskrivelse:
- Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond
- antallAnsatte:
- not reported by source
- hjemmeside:
- not reported by source
- epostadresse:
- tonje.daffinrud@nrp.no
- telefon:
- not reported by source
- forretningsadresse:
- adresse:
- c/o NRP Business Management AS, Drammensveien 88B
- poststed:
- OSLO
- postnummer:
- 0271
- kommune:
- OSLO
- stiftelsesdato:
- 2021-08-10
- registreringsdatoenhetsregisteret:
- 2021-08-30
- aktivitet:
- Foreta investeringer i shipping og, annen relatert virksomhet, herunder inkludert, men ikke begrenset til,, direkte investeringer eller investeringer gjennom holdingselskap, i, sameier, aksjer eller andeler i andre selskaper, samt verdipapirer,, lån og andre finansielle instrumenter, og alt annet som hermed står i, forbindelse.
- vedtektsfestetFormaal:
- Foreta investeringer i shipping og, annen relatert virksomhet, herunder inkludert, men ikke begrenset til,, direkte investeringer eller investeringer gjennom holdingselskap, i, sameier, aksjer eller andeler i andre selskaper, samt verdipapirer,, lån og andre finansielle instrumenter, og alt annet som hermed står i, forbindelse.
Board and other roles
Forretningsfører
- Forretningsfører: NRP BUSINESS MANAGEMENT AS
Regnskapsfører
- Regnskapsfører: NRP BUSINESS MANAGEMENT AS
Revisor
- Revisor: DELOITTE AS
Styre
- Styremedlem: Erik Bartnes
- Styremedlem: Erik Evjen
- Styremedlem: Jørgen Lund
- Styremedlem: Kjetil Holden
- Styremedlem: Jonas Dalgaard Hoffmann
- Styrets leder: Christian Due
Owners
Showing top 50 of 112 shareholders by holding size. Raise 'limit' (max 1000) for more.
- KLAVENESS INVEST AS – 11.21 % (2683800 shares, share class: Ordinære aksjer)
- AS CLIPPER – 10.74 % (2572500 shares, share class: Ordinære aksjer)
- J. LAURITZEN – 6.64 % (1590750 shares, share class: Ordinære aksjer)
- PELMER SECURITIES S.A. – 4.38 % (1050000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- SKIPS AS TUDOR – 4.31 % (1032500 shares, share class: Ordinære aksjer)
- NORDPOLEN HOLDING AS – 2.89 % (690900 shares, share class: Ordinære aksjer)
- UGLAND KAPITAL AS – 1.79 % (428750 shares, share class: Ordinære aksjer)
- NISTUÅ AS – 1.7 % (407400 shares, share class: Ordinære aksjer)
- NRP INVESTERING AS – 1.65 % (394100 shares, share class: Ordinære aksjer)
- EWS STIFTELSEN – 1.64 % (392000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- JOHAN VINJE AS – 1.61 % (384650 shares, share class: Ordinære aksjer)
- AINO AS – 1.46 % (350000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- HESNES INVEST AS – 1.46 % (350000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- INVESTIRE INVEST AS – 1.46 % (350000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- JLI SWEDEN AB – 1.44 % (345800 shares, share class: Ordinære aksjer)
- MONSTRO AS – 1.36 % (325850 shares, share class: Ordinære aksjer)
- PIKHAUGEN 3 AS – 1.28 % (305900 shares, share class: Ordinære aksjer)
- LARSSON SHIPPING AB – 1.21 % (289100 shares, share class: Ordinære aksjer)
- CORUNA AS – 1.19 % (284200 shares, share class: Ordinære aksjer)
- LØREN HOLDING AS – 1.17 % (280000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- KYROX CAPITAL AB – 1.1 % (263200 shares, share class: Ordinære aksjer)
- HOLTER-SØRENSEN & CO AS – 1.1 % (262500 shares, share class: Ordinære aksjer)
- OPTIMUSPISTOR AS – 1.1 % (262500 shares, share class: Ordinære aksjer)
- NRP MARITIME ASSET MANAGEMENT AS – 0.91 % (218750 shares, share class: Ordinære aksjer)
- BSN AS – 0.91 % (218400 shares, share class: Ordinære aksjer)
- PAUS & PAUS EIENDOM AS – 0.91 % (217700 shares, share class: Ordinære aksjer)
- CASTEL AS – 0.89 % (212800 shares, share class: Ordinære aksjer)
- ACADIA HOLDING AS – 0.82 % (196000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- BS JAREN AS – 0.82 % (196000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- LNS JAREN AS – 0.82 % (196000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- OSKAR INVESTMENT AS – 0.8 % (190400 shares, share class: Ordinære aksjer)
- DRAGESUND INVEST AS – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- ECCE INVEST AS – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- JC INTEREST AS – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- PIMPUS HOLDING AS – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- SMV INVEST AS – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- TEK SIN AS – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- TK HOLDING AS – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- TOYA AS – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- TROIS-I SA INVESTISSEMENTS INDUSTRI – 0.73 % (175000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- BODDCO AS – 0.7 % (166600 shares, share class: Ordinære aksjer)
- HELLING HOLDING AS – 0.69 % (165900 shares, share class: Ordinære aksjer)
- TICON INVEST AS – 0.69 % (165900 shares, share class: Ordinære aksjer)
- HINVEST AS – 0.66 % (157500 shares, share class: Ordinære aksjer)
- GRUVA AS – 0.58 % (140000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- REMØY INVEST AS – 0.58 % (140000 shares, share class: Ordinære aksjer)
- LIBURNIA USLUGE U POMORSTVU D.O.O. – 0.57 % (137550 shares, share class: Ordinære aksjer)
- PISSARO SHIPPING COMPANY LIMITED – 0.55 % (131250 shares, share class: Ordinære aksjer)
- SNAKE OIL (NORWAY) AS – 0.51 % (122500 shares, share class: Ordinære aksjer)
- EGURRA NAVIGATION LTD. – 0.46 % (109200 shares, share class: Ordinære aksjer)
Company holdings
- BRIESE ECO HANDY III AS – 36.36 %
- UNION BULK III HOLDING AS – 40.00 %
- JUNIPER BULK AS – 35.71 %
- UNION BULK HOLDING AS – 30.00 %
- CHEM TANK INVEST IX AS – 20.00 %
- CHEM TANK INVEST XI AS – 20.00 %
- CHEM TANK INVEST VIII AS – 20.00 %
Grants and support
Innovasjon Norge (0)
No registered grants.
EU-tildelinger (0)
No registered grants.
Forskningsrådet (0)
No registered grants.
SkatteFUNN (0)
No registered grants.
Subunits
- PREMIUM MARITIME FUND 2022 AS (927818418)
Open positions
- count:
- 0
- stillinger:
No results.
Related lookups
- Doffin notices where PREMIUM MARITIME FUND 2022 AS is the buyer
- Search broadly for PREMIUM MARITIME FUND 2022 AS in Doffin
- Open positions related to PREMIUM MARITIME FUND 2022 AS
- Latest financial statement
- Patents and trademarks
- Official entity information from the Brønnøysund Register Centre
- Official roles from the Brønnøysund Register Centre
- Corporate group structure from the Brønnøysund Register Centre