SAGA PURE ASA
Organization number 995359774 · Allmennaksjeselskap
Programmatic access to company data (JSON)
Facts
- organisasjonsnummer:
- 995359774
- navn:
- SAGA PURE ASA
- organisasjonsform:
- kode:
- ASA
- beskrivelse:
- Allmennaksjeselskap
- naeringskode1:
- kode:
- 71.129
- beskrivelse:
- Annen teknisk konsulentvirksomhet
- antallAnsatte:
- not reported by source
- hjemmeside:
- not reported by source
- epostadresse:
- not reported by source
- telefon:
- 23 11 82 70
- forretningsadresse:
- adresse:
- c/o Ferncliff TIH AS, Sjølyst plass 2
- poststed:
- OSLO
- postnummer:
- 0278
- kommune:
- OSLO
- stiftelsesdato:
- 2010-03-24
- registreringsdatoenhetsregisteret:
- 2010-04-06
- aktivitet:
- Investeringer, forvaltning, drift og rådgivning samt annen, tjenesteyting innenfor industri, energi, eiendom og lignende, virksomhet, herunder ved eierskap og investering i annen virksomhet.
- vedtektsfestetFormaal:
- Investeringer, forvaltning, drift og rådgivning samt annen, tjenesteyting innenfor industri, energi, eiendom og lignende, virksomhet, herunder ved eierskap og investering i annen virksomhet.
Board and other roles
Daglig leder
- Daglig leder: Espen Lundaas
Regnskapsfører
- Regnskapsfører: ENORA AS
- Regnskapsfører: AMESTO ACCOUNTHOUSE AS
Revisor
- Revisor: ERNST & YOUNG AS
Styre
- Styremedlem: Kristin Hellebust
- Styremedlem: Espen Fjermestad
- Styrets leder: Henrik August Christensen
Owners
Showing top 50 of 7394 shareholders by holding size. Raise 'limit' (max 1000) for more.
- ØYSTEIN STRAY SPETALEN – 35.65 % (172841799 shares, share class: NO0010572589)
- TYCOON INDUSTRIER AS – 5.89 % (28550000 shares, share class: NO0010572589)
- CLEARSTREAM BANKING S.A. – 2.79 % (13528075 shares, share class: NO0010572589)
- SIMONSEN INVEST AS – 2.27 % (11000000 shares, share class: NO0010572589)
- STEINAR GRØNLAND – 1.71 % (8273888 shares, share class: NO0010572589)
- ATLE SANDVIK PEDERSEN – 1.53 % (7400000 shares, share class: NO0010572589)
- NORDNET LIVSFORSIKRING AS – 1.35 % (6558215 shares, share class: NO0010572589)
- INJEKTOR AS – 1.28 % (6200000 shares, share class: NO0010572589)
- ACTIVE PRO AS – 1.22 % (5900000 shares, share class: NO0010572589)
- OLA STORMYR HOLDING AS – 1.12 % (5407063 shares, share class: NO0010572589)
- MELCHER HOLDING AS – 1.03 % (5000000 shares, share class: NO0010572589)
- BJØRN SIMONSEN – 0.82 % (4000000 shares, share class: NO0010572589)
- FRØILAND INVEST AS – 0.71 % (3454554 shares, share class: NO0010572589)
- LØREN HOLDING AS – 0.62 % (3000000 shares, share class: NO0010572589)
- TONOR HOLDING AS – 0.62 % (3000000 shares, share class: NO0010572589)
- EL INVESTMENT AS – 0.47 % (2300000 shares, share class: NO0010572589)
- HANEKAMB INVEST AS – 0.47 % (2300000 shares, share class: NO0010572589)
- HEGE BAKKEN – 0.46 % (2211580 shares, share class: NO0010572589)
- NORDNET BANK AB – 0.43 % (2098990 shares, share class: NO0010572589)
- BJØRN HÅVARD BRÆNDEN – 0.42 % (2050000 shares, share class: NO0010572589)
- JARAS INVEST AS – 0.41 % (2000000 shares, share class: NO0010572589)
- SPAR KAPITAL INVESTOR AS – 0.41 % (2000000 shares, share class: NO0010572589)
- ESPELAND HOLDING AS – 0.39 % (1900000 shares, share class: NO0010572589)
- JON STAALESEN – 0.37 % (1775000 shares, share class: NO0010572589)
- U-TURN VENTURES AS – 0.34 % (1624997 shares, share class: NO0010572589)
- ROGER HERTZENBERG – 0.33 % (1600000 shares, share class: NO0010572589)
- OLAV MYKLEBUST – 0.33 % (1587194 shares, share class: NO0010572589)
- ROGER JAMES WEST – 0.29 % (1400303 shares, share class: NO0010572589)
- PATAGONIA INVEST AS – 0.29 % (1391235 shares, share class: NO0010572589)
- BJØRN OLSEN – 0.28 % (1379179 shares, share class: NO0010572589)
- STIAN BRYNILDSRUD – 0.26 % (1260000 shares, share class: NO0010572589)
- BJØRN HENRIK BJØRNEVIK – 0.26 % (1250000 shares, share class: NO0010572589)
- TERJE BAKKEN – 0.25 % (1202003 shares, share class: NO0010572589)
- SØLVIS HOLDING AS – 0.24 % (1185267 shares, share class: NO0010572589)
- KRISTEN RYDLAND – 0.24 % (1142500 shares, share class: NO0010572589)
- NJÅL HOVE – 0.23 % (1139148 shares, share class: NO0010572589)
- NEMETH FINANS AS – 0.23 % (1125000 shares, share class: NO0010572589)
- MUEN INVEST AS – 0.23 % (1100000 shares, share class: NO0010572589)
- YLS NÆRINGSEIENDOM AS – 0.22 % (1082000 shares, share class: NO0010572589)
- KIRKESUNDET KRAFT AS – 0.21 % (1000000 shares, share class: NO0010572589)
- LINDVARD INVEST AS – 0.21 % (1000000 shares, share class: NO0010572589)
- ROY HAGEN – 0.21 % (1000000 shares, share class: NO0010572589)
- TECHMA MANAGEMENT AS – 0.21 % (1000000 shares, share class: NO0010572589)
- ERLEND BRUNVOLL HJELLEGJERDE – 0.2 % (972000 shares, share class: NO0010572589)
- JØRGEN TEIGEN – 0.19 % (922000 shares, share class: NO0010572589)
- JOHN GEORG STORVIK – 0.18 % (889270 shares, share class: NO0010572589)
- HÅVARD JOHANSEN – 0.18 % (884974 shares, share class: NO0010572589)
- JOACHIM SUNDHEIM – 0.18 % (882327 shares, share class: NO0010572589)
- J.P. MORGAN SECURITIES PLC – 0.17 % (843705 shares, share class: NO0010572589)
- MARTIN STRØMSNES – 0.17 % (840000 shares, share class: NO0010572589)
Company holdings
- HEIMDALL POWER AS – 22.05 %
- IC TECHNOLOGY AS – 32.61 %
- VISTIN PHARMA ASA – 0.23 %
- SPAREBANKEN SØR – 0.02 %
- BRAVO OPPORTUNITIES AS – 100.00 %
Grants and support
Innovasjon Norge (0)
No registered grants.
EU-tildelinger (0)
No registered grants.
Forskningsrådet (0)
No registered grants.
SkatteFUNN (0)
No registered grants.
Subunits
- SAGA PURE ASA (995368986)
Open positions
- count:
- 0
- stillinger:
No results.
Related lookups
- Doffin notices where SAGA PURE ASA is the buyer
- Search broadly for SAGA PURE ASA in Doffin
- Open positions related to SAGA PURE ASA
- Latest financial statement
- Patents and trademarks
- Official entity information from the Brønnøysund Register Centre
- Official roles from the Brønnøysund Register Centre
- Corporate group structure from the Brønnøysund Register Centre