PCI BIOTECH HOLDING ASA
Organization number 991036393 · Allmennaksjeselskap
Programmatic access to company data (JSON)
Facts
- organisasjonsnummer:
- 991036393
- navn:
- PCI BIOTECH HOLDING ASA
- organisasjonsform:
- kode:
- ASA
- beskrivelse:
- Allmennaksjeselskap
- naeringskode1:
- kode:
- 72.100
- beskrivelse:
- Forskning og eksperimentell utvikling innenfor naturvitenskap og teknikk
- antallAnsatte:
- not reported by source
- hjemmeside:
- not reported by source
- epostadresse:
- not reported by source
- telefon:
- 67 11 54 00
- forretningsadresse:
- adresse:
- Ullernchausséen 64
- poststed:
- OSLO
- postnummer:
- 0379
- kommune:
- OSLO
- stiftelsesdato:
- 2007-03-12
- registreringsdatoenhetsregisteret:
- 2007-03-19
- aktivitet:
- Kreftbehandling og levering av legemidler basert på PCI-teknologien, samt annen virksomhet i tilknytning til dette, herunder deltagelse i, andre selskap med tilsvarende virksomhet gjennom egenkapital, lån, eller ved avgivelse av garantier.
- vedtektsfestetFormaal:
- Kreftbehandling og levering av legemidler basert på PCI-teknologien, samt annen virksomhet i tilknytning til dette, herunder deltagelse i, andre selskap med tilsvarende virksomhet gjennom egenkapital, lån, eller ved avgivelse av garantier.
Board and other roles
Regnskapsfører
- Regnskapsfører: ECIT VEIBY AKONTO AS
Revisor
- Revisor: CEDRA NORGE MOMENTUM AS
Styre
- Styremedlem: Lars Kåre Viksmoen
- Styremedlem: Hilde Furberg
- Styrets leder: Hans Peter Bøhn
Owners
Showing top 50 of 5966 shareholders by holding size. Raise 'limit' (max 1000) for more.
- FONDSAVANSE AS – 10.48 % (3910443 shares, share class: NO0010405640)
- MP PENSJON PK – 4.3 % (1605801 shares, share class: NO0010405640)
- NORDNET BANK AB – 2.37 % (884588 shares, share class: NO0010405640)
- ODD ROAR GRESSLIEN – 1.72 % (641000 shares, share class: NO0010405640)
- CLEARSTREAM BANKING S.A. – 1.63 % (607974 shares, share class: NO0010405640)
- NORDNET LIVSFORSIKRING AS – 1.48 % (553066 shares, share class: NO0010405640)
- LIN HU ZHANG – 1.4 % (523000 shares, share class: NO0010405640)
- RAVI INVESTERING AS – 1.34 % (500000 shares, share class: NO0010405640)
- BNP PARIBAS – 1.15 % (428283 shares, share class: NO0010405640)
- JANDERSEN KAPITAL AS – 1.07 % (400000 shares, share class: NO0010405640)
- FORENEDE FORVALTNING AS – 1.03 % (384338 shares, share class: NO0010405640)
- KIRITEC AS – 0.96 % (360000 shares, share class: NO0010405640)
- SAXO BANK A/S – 0.84 % (314586 shares, share class: NO0010405640)
- KJETIL LANGHELLE – 0.67 % (250005 shares, share class: NO0010405640)
- GUNNAR LEKNES – 0.63 % (234481 shares, share class: NO0010405640)
- IRENE LUNDBY – 0.62 % (232554 shares, share class: NO0010405640)
- IVAR HJØRUNGNES – 0.58 % (216762 shares, share class: NO0010405640)
- VESLIK AS – 0.55 % (205690 shares, share class: NO0010405640)
- ANDRÉ SÅTENDAL – 0.54 % (200000 shares, share class: NO0010405640)
- HØSE AS – 0.54 % (200000 shares, share class: NO0010405640)
- KREM INVEST AS – 0.54 % (200000 shares, share class: NO0010405640)
- JOHN BJARNE LOG – 0.5 % (186401 shares, share class: NO0010405640)
- KNUTSHAUG INVEST AS – 0.45 % (167677 shares, share class: NO0010405640)
- HASJØ HOLDING AS – 0.43 % (160421 shares, share class: NO0010405640)
- ERIK ANDREAS ERDAL – 0.42 % (158106 shares, share class: NO0010405640)
- ASLAUG MARIE ANDERSEN – 0.4 % (150000 shares, share class: NO0010405640)
- STORHAUGEN INVEST AS – 0.4 % (150000 shares, share class: NO0010405640)
- MORTEN SANDVIK – 0.39 % (146500 shares, share class: NO0010405640)
- DANSKE BANK A/S – 0.38 % (142572 shares, share class: NO0010405640)
- ODD ERIK BRENNE – 0.38 % (140000 shares, share class: NO0010405640)
- SAI WAH LIU – 0.35 % (130000 shares, share class: NO0010405640)
- HÅVARD VALSTRAND – 0.34 % (126250 shares, share class: NO0010405640)
- HJELKREM INVEST AS – 0.33 % (125000 shares, share class: NO0010405640)
- BAKELITTFABRIKKEN HOLDING AS – 0.33 % (124423 shares, share class: NO0010405640)
- HANS PETER BØHN – 0.33 % (123662 shares, share class: NO0010405640)
- NORDANG GEOHOLDING AS – 0.33 % (121583 shares, share class: NO0010405640)
- STIAN TJOFLÅT BORSHEIM – 0.32 % (118000 shares, share class: NO0010405640)
- ROLF EINAR ENGSTAD – 0.31 % (117092 shares, share class: NO0010405640)
- KAI WIGGO BERGER – 0.31 % (115851 shares, share class: NO0010405640)
- ESPEN BENNICK – 0.31 % (115000 shares, share class: NO0010405640)
- VALOR INVEST AS – 0.3 % (112225 shares, share class: NO0010405640)
- LARS FRISLID – 0.29 % (110000 shares, share class: NO0010405640)
- UBS SWITZERLAND AG – 0.29 % (109929 shares, share class: NO0010405640)
- J.P. MORGAN SECURITIES PLC – 0.29 % (108684 shares, share class: NO0010405640)
- JAN PETTER ERNSTSEN – 0.29 % (108114 shares, share class: NO0010405640)
- TOMMY ERIK BRODIN – 0.28 % (105000 shares, share class: NO0010405640)
- UBS SWITZERLAND AG – 0.27 % (100440 shares, share class: NO0010405640)
- ALGEBRA INVESTMENTS AS – 0.27 % (100214 shares, share class: NO0010405640)
- BØRGE RAYMOND SVENDSEN – 0.27 % (100001 shares, share class: NO0010405640)
- BEELINE AS – 0.27 % (100000 shares, share class: NO0010405640)
Company holdings
- PCI BIOTECH AS – 100.00 %
Grants and support
Innovasjon Norge (0)
No registered grants.
EU-tildelinger (0)
No registered grants.
Forskningsrådet (0)
No registered grants.
SkatteFUNN (0)
No registered grants.
Subunits
- PCI BIOTECH HOLDING ASA (921124112)
Open positions
- count:
- 0
- stillinger:
No results.
Related lookups
- Doffin notices where PCI BIOTECH HOLDING ASA is the buyer
- Search broadly for PCI BIOTECH HOLDING ASA in Doffin
- Open positions related to PCI BIOTECH HOLDING ASA
- Latest financial statement
- Patents and trademarks
- Official entity information from the Brønnøysund Register Centre
- Official roles from the Brønnøysund Register Centre
- Corporate group structure from the Brønnøysund Register Centre