NORDHEALTH AS
Organization number 926978209 · Aksjeselskap
Programmatic access to company data (JSON)
Facts
- organisasjonsnummer:
- 926978209
- navn:
- NORDHEALTH AS
- organisasjonsform:
- kode:
- AS
- beskrivelse:
- Aksjeselskap
- naeringskode1:
- kode:
- 62.100
- beskrivelse:
- Dataprogrammeringstjenester
- antallAnsatte:
- not reported by source
- hjemmeside:
- not reported by source
- epostadresse:
- not reported by source
- telefon:
- not reported by source
- forretningsadresse:
- adresse:
- Hasleveien 28A
- poststed:
- OSLO
- postnummer:
- 0571
- kommune:
- OSLO
- stiftelsesdato:
- 2021-04-06
- registreringsdatoenhetsregisteret:
- 2021-04-21
- aktivitet:
- Utvikling og salg av IT-løsninger, herunder programvare, kjøp og salg,, konsulenttjenester, samt annen virksomhet som er beslektet med dette,, herunder eierskap og deltakelse i andre selskaper med lignende, virksomhet.
- vedtektsfestetFormaal:
- Utvikling og salg av IT-løsninger, herunder programvare, kjøp og salg,, konsulenttjenester, samt annen virksomhet som er beslektet med dette,, herunder eierskap og deltakelse i andre selskaper med lignende, virksomhet.
Board and other roles
Daglig leder
- Daglig leder: Charles William Macbain
Regnskapsfører
- Regnskapsfører: SELJORD REKNESKAPS-SERVICE AS
- Regnskapsfører: STARIA NORWAY AS
Revisor
- Revisor: KPMG AS
Styre
- Styremedlem: Janne Heikki Huttunen
- Styremedlem: Philippe Jean Marie Gaston Vimard
- Styrets leder: Didier Maurice Breton
Owners
Showing top 50 of 130 shareholders by holding size. Raise 'limit' (max 1000) for more.
- J.P. MORGAN SE – 37.15 % (29794638 shares, share class: NO0011008310)
- J.P. MORGAN SE – 15.37 % (12328210 shares, share class: NO0011002651)
- STATE STREET BANK AND TRUST COMP – 7.98 % (6399999 shares, share class: NO0011002651)
- NORDNET BANK AB – 6.28 % (5033226 shares, share class: NO0011008310)
- GOLDMAN SACHS & CO. LLC – 5.67 % (4546253 shares, share class: NO0011002651)
- GOLDMAN SACHS BANK EUROPE SE – 4.1 % (3290000 shares, share class: NO0011002651)
- FJARDE AP-FONDEN – 4.08 % (3270000 shares, share class: NO0011002651)
- SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB – 3.08 % (2471677 shares, share class: NO0011002651)
- AVANZA BANK AB – 2.1 % (1682950 shares, share class: NO0011002651)
- MORGAN STANLEY & CO. INT. PLC. – 1.84 % (1472334 shares, share class: NO0011002651)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 1.75 % (1400000 shares, share class: NO0011002651)
- NORDHEALTH AS – 1.43 % (1146637 shares, share class: NO0011002651)
- NORDNET BANK AB – 1.26 % (1007800 shares, share class: NO0011002651)
- DANSKE BANK A/S – 1.15 % (925000 shares, share class: NO0011002651)
- EUROCLEAR BANK S.A./N.V. – 1.05 % (838825 shares, share class: NO0011002651)
- CITIBANK, N.A. – 0.84 % (675312 shares, share class: NO0011002651)
- HSBC CONTINENTAL EUROPE – 0.76 % (610700 shares, share class: NO0011002651)
- J.P. MORGAN SE – 0.62 % (501000 shares, share class: NO0011002651)
- MP PENSJON PK – 0.6 % (480000 shares, share class: NO0011002651)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 0.5 % (402000 shares, share class: NO0011002651)
- BNP PARIBAS – 0.37 % (300000 shares, share class: NO0011002651)
- BOFA SECURITIES EUROPE SA – 0.31 % (245000 shares, share class: NO0011002651)
- CLEARSTREAM BANKING S.A. – 0.29 % (231129 shares, share class: NO0011002651)
- BNP PARIBAS – 0.25 % (200000 shares, share class: NO0011002651)
- DEUTSCHE BANK AKTIENGESELLSCHAFT – 0.22 % (172572 shares, share class: NO0011002651)
- PELSDOTTEN AS – 0.21 % (172135 shares, share class: NO0011008310)
- DNB BANK ASA – 0.13 % (105785 shares, share class: NO0011002651)
- INSR ASA – 0.05 % (43000 shares, share class: NO0011002651)
- KARSTEN ELLINGSEN AS – 0.05 % (40700 shares, share class: NO0011002651)
- MODUS SURF NORDIC I AS – 0.04 % (35000 shares, share class: NO0011002651)
- CREDIT SUISSE (SWITZERLAND) LTD. – 0.04 % (33077 shares, share class: NO0011002651)
- SIX SIS AG – 0.04 % (31361 shares, share class: NO0011002651)
- SAXO BANK A/S – 0.04 % (30716 shares, share class: NO0011002651)
- SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB – 0.04 % (30000 shares, share class: NO0011002651)
- PELSDOTTEN AS – 0.04 % (28683 shares, share class: NO0011002651)
- SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB – 0.03 % (25000 shares, share class: NO0011002651)
- U.S. BANK NATIONAL ASSOCIATION – 0.03 % (22106 shares, share class: NO0011002651)
- SIGURD EMIL STRAND – 0.02 % (17282 shares, share class: NO0011002651)
- NORDEA BANK ABP – 0.02 % (13000 shares, share class: NO0011002651)
- CAG 25 AS – 0.01 % (10016 shares, share class: NO0011002651)
- PIIOTARHO AS – 0.01 % (10000 shares, share class: NO0011002651)
- DNB BANK ASA – 0.01 % (9999 shares, share class: NO0011002651)
- SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB – 0.01 % (9100 shares, share class: NO0011002651)
- NORDEA BANK ABP – 0.01 % (9095 shares, share class: NO0011002651)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 0.01 % (6923 shares, share class: NO0011002651)
- J.P. MORGAN SE – 0.01 % (5950 shares, share class: NO0011002651)
- J.P. MORGAN SECURITIES PLC – 0.01 % (5410 shares, share class: NO0011002651)
- CITIBANK, N.A. – 0.01 % (5251 shares, share class: NO0011002651)
- LOTSO AS – 0.01 % (5000 shares, share class: NO0011002651)
- BOFA SECURITIES EUROPE SA – 0.01 % (4867 shares, share class: NO0011002651)
Company holdings
- NORDHEALTH AS – 1.43 %
Grants and support
Innovasjon Norge (0)
No registered grants.
EU-tildelinger (0)
No registered grants.
Forskningsrådet (0)
No registered grants.
SkatteFUNN (0)
No registered grants.
Subunits
- NORDHEALTH AS (827160822)
Open positions
- count:
- 0
- stillinger:
No results.
Related lookups
- Doffin notices where NORDHEALTH AS is the buyer
- Search broadly for NORDHEALTH AS in Doffin
- Open positions related to NORDHEALTH AS
- Latest financial statement
- Patents and trademarks
- Official entity information from the Brønnøysund Register Centre
- Official roles from the Brønnøysund Register Centre
- Corporate group structure from the Brønnøysund Register Centre