LINK MOBILITY GROUP HOLDING ASA
Organization number 920901336 · Allmennaksjeselskap
Programmatic access to company data (JSON)
Facts
- organisasjonsnummer:
- 920901336
- navn:
- LINK MOBILITY GROUP HOLDING ASA
- organisasjonsform:
- kode:
- ASA
- beskrivelse:
- Allmennaksjeselskap
- naeringskode1:
- kode:
- 58.290
- beskrivelse:
- Utgivelse av annen programvare
- antallAnsatte:
- not reported by source
- hjemmeside:
- not reported by source
- epostadresse:
- not reported by source
- telefon:
- not reported by source
- forretningsadresse:
- adresse:
- Gullhaug Torg 5
- poststed:
- OSLO
- postnummer:
- 0484
- kommune:
- OSLO
- stiftelsesdato:
- 2018-05-09
- registreringsdatoenhetsregisteret:
- 2018-05-26
- aktivitet:
- Eie aksjer i andre selskaper og enten selv eller gjennom andre, selskaper å utvikle og drifte programvare for mobil telefontjenester, til private og offentlige virksomheter.
- vedtektsfestetFormaal:
- Eie aksjer i andre selskaper og enten selv eller gjennom andre, selskaper å utvikle og drifte programvare for mobil telefontjenester, til private og offentlige virksomheter.
Board and other roles
Daglig leder
- Daglig leder: Thomas Martin Berge
Regnskapsfører
- Regnskapsfører: VALUE GROUP AS
Revisor
- Revisor: PRICEWATERHOUSECOOPERS AS
Styre
- Styremedlem: Andre Alexander Christensen
- Styremedlem: Grethe Helene Viksaas
- Styremedlem: Sara Katarina Forste
- Styremedlem: Anita Huun
- Styremedlem: Maurice Lee Clancy Jr
- Styremedlem: Dana Majid
- Styrets leder: Per Kristian Hove
Owners
Showing top 50 of 3924 shareholders by holding size. Raise 'limit' (max 1000) for more.
- CITIBANK, N.A. – 28.8 % (85540774 shares, share class: NO0010894231)
- KARBON INVEST AS – 5.37 % (15945105 shares, share class: NO0010894231)
- CITIBANK, N.A. – 4.51 % (13404055 shares, share class: NO0010894231)
- FOLKETRYGDFONDET – 4.14 % (12286350 shares, share class: NO0010894231)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 3.77 % (11203269 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET DNB SMB – 2.73 % (8120695 shares, share class: NO0010894231)
- SUNDT AS – 2.36 % (7010000 shares, share class: NO0010894231)
- J.P. MORGAN SE – 1.8 % (5350788 shares, share class: NO0010894231)
- BARCLAYS CAPITAL SEC. LTD FIRM – 1.72 % (5101128 shares, share class: NO0010894231)
- SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB – 1.7 % (5054690 shares, share class: NO0010894231)
- DANSKE BANK – 1.61 % (4796000 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET FIRST GENERATOR – 1.53 % (4541142 shares, share class: NO0010894231)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 1.41 % (4191501 shares, share class: NO0010894231)
- J.P. MORGAN SECURITIES PLC – 1.34 % (3973924 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET DNB NORGE – 1.18 % (3491415 shares, share class: NO0010894231)
- DEFA ENDEAVOUR AS – 1.16 % (3440411 shares, share class: NO0010894231)
- CITIBANK, N.A. – 1.13 % (3351014 shares, share class: NO0010894231)
- CLEARSTREAM BANKING S.A. – 1.11 % (3301763 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET DELPHI NORDIC – 1.11 % (3294001 shares, share class: NO0010894231)
- EM KAPITAL AS – 1.02 % (3024634 shares, share class: NO0010894231)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 0.91 % (2694741 shares, share class: NO0010894231)
- J.P. MORGAN SE – 0.86 % (2568589 shares, share class: NO0010894231)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 0.84 % (2483807 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET DNB NORDEN – 0.74 % (2191821 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET EQUINOR AKSJER NORGE – 0.69 % (2062000 shares, share class: NO0010894231)
- J.P. MORGAN SE – 0.69 % (2045142 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET FIRST GLOBAL FOCUS – 0.69 % (2044343 shares, share class: NO0010894231)
- TIGERSTADEN INVEST AS – 0.67 % (2000000 shares, share class: NO0010894231)
- SAXO BANK A/S – 0.58 % (1718568 shares, share class: NO0010894231)
- SORA AS – 0.55 % (1645000 shares, share class: NO0010894231)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 0.55 % (1626774 shares, share class: NO0010894231)
- J.P. MORGAN SE – 0.54 % (1598625 shares, share class: NO0010894231)
- KONTRARI AS – 0.5 % (1500000 shares, share class: NO0010894231)
- BANK PICTET & CIE (EUROPE) AG – 0.5 % (1480471 shares, share class: NO0010894231)
- THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NV – 0.46 % (1359157 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET DELPHI NORGE – 0.46 % (1352715 shares, share class: NO0010894231)
- CARUCEL FINANCE AS – 0.45 % (1350000 shares, share class: NO0010894231)
- CITIBANK EUROPE PLC – 0.43 % (1289137 shares, share class: NO0010894231)
- DANSKE BANK A/S – 0.42 % (1254954 shares, share class: NO0010894231)
- F2 FUNDS AS – 0.34 % (1000000 shares, share class: NO0010894231)
- F1 FUNDS AS – 0.3 % (900000 shares, share class: NO0010894231)
- J.P. MORGAN SECURITIES PLC – 0.3 % (892598 shares, share class: NO0010894231)
- AS AUDLEY – 0.3 % (886842 shares, share class: NO0010894231)
- NORDNET BANK AB – 0.28 % (833181 shares, share class: NO0010894231)
- VERDIPAPIRFONDET FIRST OPPORTUNITIES – 0.28 % (822313 shares, share class: NO0010894231)
- CITIBANK, N.A. – 0.26 % (769526 shares, share class: NO0010894231)
- ULF JOHAN RIEBER – 0.25 % (750000 shares, share class: NO0010894231)
- J.P. MORGAN SE – 0.25 % (740700 shares, share class: NO0010894231)
- SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB – 0.24 % (727447 shares, share class: NO0010894231)
- BNP PARIBAS – 0.24 % (726500 shares, share class: NO0010894231)
Company holdings
- LINK MOBILITY GROUP AS – 100.00 %
- LINK MOBILITY GROUP HOLDING ASA – 0.00 %
Grants and support
Innovasjon Norge (0)
No registered grants.
EU-tildelinger (0)
No registered grants.
Forskningsrådet (0)
No registered grants.
SkatteFUNN (0)
No registered grants.
Open positions
- count:
- 0
- stillinger:
No results.
Related lookups
- Doffin notices where LINK MOBILITY GROUP HOLDING ASA is the buyer
- Search broadly for LINK MOBILITY GROUP HOLDING ASA in Doffin
- Open positions related to LINK MOBILITY GROUP HOLDING ASA
- Latest financial statement
- Patents and trademarks
- Official entity information from the Brønnøysund Register Centre
- Official roles from the Brønnøysund Register Centre
- Corporate group structure from the Brønnøysund Register Centre