SKANDIA GREENPOWER AS
Organization number 815836782 · Aksjeselskap
Programmatic access to company data (JSON)
Facts
- organisasjonsnummer:
- 815836782
- navn:
- SKANDIA GREENPOWER AS
- organisasjonsform:
- kode:
- AS
- beskrivelse:
- Aksjeselskap
- naeringskode1:
- kode:
- 35.121
- beskrivelse:
- Produksjon av elektrisitet fra vannkraft
- antallAnsatte:
- 9
- hjemmeside:
- not reported by source
- epostadresse:
- not reported by source
- telefon:
- not reported by source
- forretningsadresse:
- adresse:
- Henrik Wergelands gate 29
- poststed:
- KRISTIANSAND S
- postnummer:
- 4612
- kommune:
- KRISTIANSAND
- stiftelsesdato:
- 2015-08-17
- registreringsdatoenhetsregisteret:
- 2015-08-27
- aktivitet:
- Omsetningsvirksomhet med kraft og/eller andre nærliggende, energiformer, samt alt som står i naturlig forbindelse til dette., Selskapet kan i tillegg investere i andre selskaper med tilnærmet likt, formål.
- vedtektsfestetFormaal:
- Omsetningsvirksomhet med kraft og/eller andre nærliggende, energiformer, samt alt som står i naturlig forbindelse til dette., Selskapet kan i tillegg investere i andre selskaper med tilnærmet likt, formål.
Board and other roles
Daglig leder
- Daglig leder: Tommie Mikael Rudi
Regnskapsfører
- Regnskapsfører: AIDER AS
Revisor
- Revisor: CEDRA NORGE AS
Styre
- Styremedlem: Iselin Alvestad
- Styremedlem: Finn Erik Arctander
- Styrets leder: Odd Henning Dypvik
Owners
Showing top 50 of 488 shareholders by holding size. Raise 'limit' (max 1000) for more.
- EVENDO INVEST AS – 70.95 % (40185760 shares, share class: NO0010931207)
- NORDNET LIVSFORSIKRING AS – 5.87 % (3325571 shares, share class: NO0010931207)
- AS CLIPPER – 1.45 % (822368 shares, share class: NO0010931207)
- BJØRN HERNESS – 1.14 % (647068 shares, share class: NO0010931207)
- LARS GUNNAR ABUSDAL – 1.14 % (645322 shares, share class: NO0010931207)
- YARED TSEGAYE MAMO – 1.06 % (600000 shares, share class: NO0010931207)
- TOR FREDRIK SKOIE – 1.0 % (565000 shares, share class: NO0010931207)
- MUSHOM INVEST AS – 0.94 % (533415 shares, share class: NO0010931207)
- NORDNET BANK AB – 0.88 % (498103 shares, share class: NO0010931207)
- FARHANG MO – 0.81 % (458110 shares, share class: NO0010931207)
- SKEIE ALPHA VENTURE AS – 0.77 % (434701 shares, share class: NO0010931207)
- IRENE LUNDBY – 0.75 % (426080 shares, share class: NO0010931207)
- AVANZA BANK AB – 0.64 % (362345 shares, share class: NO0010931207)
- HOOD AS – 0.6 % (342019 shares, share class: NO0010931207)
- JAKOB BLIKRA – 0.48 % (269155 shares, share class: NO0010931207)
- CHRISTIAN ALEXANDER KANVIK – 0.36 % (206480 shares, share class: NO0010931207)
- AUDUN ENGEN – 0.36 % (206000 shares, share class: NO0010931207)
- JOMAHO AS – 0.35 % (200000 shares, share class: NO0010931207)
- RAMSLAND HOLDING AS – 0.33 % (187441 shares, share class: NO0010931207)
- MIDDELBOE AS – 0.31 % (175884 shares, share class: NO0010931207)
- PIRATO SECURITIES AS – 0.29 % (161445 shares, share class: NO0010931207)
- BONA FIDE INVESTMENTS AS – 0.27 % (155629 shares, share class: NO0010931207)
- CASTOR INVEST AS – 0.26 % (145000 shares, share class: NO0010931207)
- TROND ARNE MYRVOLL – 0.25 % (140000 shares, share class: NO0010931207)
- MELVIN AS – 0.25 % (139696 shares, share class: NO0010931207)
- EMK HOLDING AS – 0.24 % (137449 shares, share class: NO0010931207)
- BJØRN VORELAND – 0.22 % (126967 shares, share class: NO0010931207)
- PETTER STRAND – 0.22 % (125500 shares, share class: NO0010931207)
- JON ARNE RAMSLAND – 0.2 % (112936 shares, share class: NO0010931207)
- ROBINSON ENRIQUE ROJAS LAZCANO – 0.18 % (104222 shares, share class: NO0010931207)
- TORGEIR HAUG – 0.18 % (100000 shares, share class: NO0010931207)
- MORTEN HÅKONSEN – 0.16 % (91416 shares, share class: NO0010931207)
- TOR HENRY JOHANSEN – 0.16 % (90000 shares, share class: NO0010931207)
- BOFA SECURITIES EUROPE SA – 0.15 % (87448 shares, share class: NO0010931207)
- ULF GRYTEMARK – 0.13 % (73000 shares, share class: NO0010931207)
- MARTIN BYBERG – 0.12 % (70681 shares, share class: NO0010931207)
- MAGNUS HAMRE – 0.12 % (70273 shares, share class: NO0010931207)
- ASHBURTON GROVE CAPITAL AS – 0.11 % (64037 shares, share class: NO0010931207)
- AHMADZIA AMIRI – 0.11 % (61189 shares, share class: NO0010931207)
- FBG INVEST AS – 0.11 % (60000 shares, share class: NO0010931207)
- MARTIN BRUDAL SAMUELSEN – 0.11 % (60000 shares, share class: NO0010931207)
- SØLVIS HOLDING AS – 0.1 % (59299 shares, share class: NO0010931207)
- G EIENDOM HOLDING AS – 0.1 % (58813 shares, share class: NO0010931207)
- PUMPØS AS – 0.1 % (55000 shares, share class: NO0010931207)
- TROND EIDE – 0.1 % (55000 shares, share class: NO0010931207)
- RONNY PETTERSEN – 0.1 % (54945 shares, share class: NO0010931207)
- ALEKSANDER MATHIESEN – 0.09 % (52807 shares, share class: NO0010931207)
- SANDER NICOLAI BJØRKHOLT GUNDERSEN – 0.09 % (52626 shares, share class: NO0010931207)
- JØRGEN KITTELSEN – 0.09 % (52399 shares, share class: NO0010931207)
- THOMAS WESTVOLD – 0.09 % (50744 shares, share class: NO0010931207)
Company holdings
- SAGA ENERGI AS – 100.00 %
- ELKOMPIS ENERGI AS – 100.00 %
- SKANDIAENERGI OMSETNING AS – 100.00 %
- SKANDIA SMARTHUS AS – 100.00 %
Grants and support
Innovasjon Norge (0)
No registered grants.
EU-tildelinger (0)
No registered grants.
Forskningsrådet (0)
No registered grants.
SkatteFUNN (0)
No registered grants.
Subunits
- SKANDIA GREENPOWER AS (915863027)
Open positions
- count:
- 0
- stillinger:
No results.
Related lookups
- Doffin notices where SKANDIA GREENPOWER AS is the buyer
- Search broadly for SKANDIA GREENPOWER AS in Doffin
- Open positions related to SKANDIA GREENPOWER AS
- Latest financial statement
- Patents and trademarks
- Official entity information from the Brønnøysund Register Centre
- Official roles from the Brønnøysund Register Centre
- Corporate group structure from the Brønnøysund Register Centre